Poďakovanie

Autor: patrik horník | 15.4.2011 o 12:15 | Karma článku: 9,12 | Prečítané:  1605x

Dnes ráno som bol na daňovom úrade, potreboval som potvrdenie. Najprv som bol v stredu. Ja blázon som si myslel, že stačí prísť, predložiť potrebný papier, na úrade ho vyplnia a ja odídem. No ale prišiel som na to, že musím podať žiadosť a kolky na to, aby vybavili túto jednoduchú záležitosť, a že táto záležitosť bude pripravená až na ďalší stránkový deň, teda v piatok.  

Nerozohňoval som sa nad tým, lebo jednak by som si nepomohol a jednak nie je to výmysel tých ľudí, ktorí podľa týchto pokynov pracujú. Aj keď ma to nepotešilo, ale rešpektoval som, že to má asi svoj dôvod.

Prišiel piatok a ja som prišiel na daňový. Potvrdenie potvrdené nielen, že nebolo, ale ani sa neobjavilo u tej pani, ktorá to mala vybavovať. Už som čakal, že dotyčná pani povie, že keďže jej to nebolo doručené, aby som prišiel až v pondelok, našťastie som sa mýlil. Videl som, že táto pani má nejakú robotu a tieto potvrdenia zjavne pripravujú v nestránkové dni. Tak ma veľmi potešilo, že táto pani promptne potvrdila moju žiadosť a ja som mohol za pol hodinu ísť s potvrdeným papierom.

Tak sa mi stalo niečo také neslovenské, že nedoplatil som na to, že niekto niekde v celom reťazci urobil chybu a neurobil to čo mal. A že ten posledný článok v reťazci si to vzal za svoje a chybu opravil a dal to, kedy to bolo žiadané.

Týmto sa chcem poďakovať pani Holej z daňového úradu v Myjave za rýchle vybavenie mojej žiadosti, takže ďakujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žiadne potraviny a autobus raz za týždeň. Okraj kraja, na ktorý sa zabudlo

Ľudia v Prešovskom samosprávnom kraji o práci župana veľa nevedia. Trápia ich najmä cesty a nezamestnanosť, ale aj životné prostredie.

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?