Pár poďakovaní pred voľbami

Autor: patrik horník | 20.2.2012 o 9:59 | (upravené 20.2.2012 o 19:13) Karma článku: 4,06 | Prečítané:  756x

Voliť som nebol iba raz, v roku 1998, mal som čerstvých 18 rokov, a teda vôbec som v podstate nevedel, kto je kto a kto čo chce. Medzitým prešlo pár rokov a zakaždým som bol voliť, a práve nastal čas, keď zasa nepôjdem, preto by som chcel aspoň niektorým poďakovať, za to, že nepôjdem....

Moje poďakovanie patrí pánovi Ficovi a jeho strane Smer. Za to, že je aký je, a že sú akí sú, a teda, že mi dávajú jasný signál, že oni nie sú tí praví, a podľa mňa, ani tí ľaví.

Moje poďakovanie sa nemôže vyhnúť ani Gorile, ktorá mi tiež pošepla do ucha, že ďalších pár strán tiež nie...tu netreba ďalší komentár.

Moje poďakovanie patrí Detektoru lži, ktorý ma zbavil tých Obyčajných ľudí, ktorých by som aj azda volil, a tak tam zostali už len tí Neobyčajní. A u mňa taká obyčaj, že Neobyčajných radšej nie...

Moje poďakovanie takisto patrí naším najväčším Národniarom. Vďaka, že ste sa rozdrobili a kydáte na seba, aspoň sa nemusia snažiť iné strany, a ešte ďakujem za Vaše bilboardy a ústne prejavy, ktoré mi tiež jednoznačne vravia nie.

Moje poďakovanie patrí niektorým malým stranám, za to že sú tak malé a nemôžu sa dostať do parlamentu a nevolím ich nielen ja ale aj veľa iných ľudí.

Moje poďakovanie NEPATRÍ malým stranám, ktoré sú tak malé, a vôbec nie sú prezentovania schopné, a teda ostávajú pre mňa záhadné a nepoznané. Z nepoznaného ide strach a zo strachu nedôvera, takže ani Vás ja nebudem voliť.

Takže, čo mi ostáva? No nič iné, len najbližšie štyri roky akceptovať, čo sa tu bude diať...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?