Spomienky odzadu

Autor: patrik horník | 12.1.2012 o 9:17 | Karma článku: 4,92 | Prečítané:  458x

Fotenie a video. Snažím sa zachytiť synove pokroky, pamätné situácie, či len obyčajné dni. Jediný problém je v tom, že on sa snaží ovládať inštrumenty slúžiace k tomuto účelu.  

Fotenie ešte ako tak ide. Najradšej sa aj tak fotí sám. Či už je tam jedná nosná dierka, oko, brada, ucho, tričko, raz začas sa podarí aj celá tvár. Po chvíli však už môžem fungovať ja. Na rozdiel od môjho detstva bude mať fotiek habadej, ale však príčina je jasná a chvalabohu, že má tu možnosť mať tých spomienok, rádovo v tisícoch, viac ako ja.

Horšie je to s kamerou. Nepoznám dôvod prečo ho tak fascinuje, ale je nemysliteľné, aby ma zbadal, že kamerujem. V tú chvíľu som skončil. A tak mi neostáva nič iné, len snímať ho odzadu, alebo aspoň čo najnenápadnejšie. To je však možné iba chvíľu a kamera je znova jeho. A robí svoje prvé amatérske videá. Pozerá na svet cez malý lcd display a sníma, čo je pre neho podstatné - podlahu, strop, televízor, poličky. Potom mi za chvíľu postláča všetky možné funkcie, asi tak pre mňa pol hodina, kým vôbec zistím čo postláčal. Preč sú časy, kedy najprv nevnímal kameru, neskôr sa k nej nevedel dostať a ešte neskôr, kým sa k nej dostal, tak prešiel nejaký čas. Teraz ju má v sekunde v ruke. Navždy nám ostane v pamäti jeho chrbát, zadok, či lýtka :).

A tak aspoň zoberiem foťák a urobím pár fotiek ako sa hrá s kamerou :)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?