Čerešňový večer

Autor: patrik horník | 17.6.2011 o 7:36 | Karma článku: 5,72 | Prečítané:  876x

Práve sme prišli domov z obchodu. Nakúpiť niečo na víkend. S vykladaním tašiek rozmýšľam, čo na večeru. Včera som sa prejedol čerešní, tak čerešne asi......asi aj áno. Pozriem na strom a je rozhodnuté, nedá mi to, aby som si nešiel odtrhnúť.  

Odtrhnutie len tak v rámci prechádzania, to už ani nevnímam, príde mi to ako prirodzená vec, tak ako dýchanie. Využívam, že syn sa ide kúpať a ja vtedy idem na čerešne. Doslova sa treba k nim niekedy zohnúť k zemi, aby som ich odšklbol. Beriem si aj rebrík, ale len skôr symbolicky, aby sa nehovorilo, že bol na čerešniach a bez rebríka. Pri oberaní ma stráži náš pes, resp. skôr čaká na nejakú tú čerešňu, kedy mu hodím. Samozrejme, že mu hodím. Do toho prichádza suseda. Áno, presne tá štrúdľová, aj keď štrúdľa ešte stále nebola, tak som jej to nezabudol pripomenúť samozrejme. Tentoraz mi navrhla alternatívu letného koláča. Ja jej na to, že ak bude taký nízkokalorický ako štrúdľa z jesene, tak s tým nemám problém :).

Príde ešte aj jej dcéra a nedá mi, aby som si aj z nej neurobil srandu. Má vyvrtnutý kotník, patrične pekne obviazaný. Tak reku, že nech spomalí s tým naháňaním chlapov, kto to kedy videl, aby si baby, kvôli tomu lámali nohy, skôr by to malo byť naopak. Ešte sa pobavíme čo má kto na programe cez víkend, a potom už idem, lebo ma čaká rodinka.

Do jednej ruky beriem rebrík, do druhej ruky natrhané čerešne a cestou popod čerešňu ešte len tak ústami odtrhnem zo dve.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?