Prečo Slovensko nutne potrebuje sneh

Autor: patrik horník | 5.4.2011 o 10:22 | Karma článku: 6,08 | Prečítané:  966x

Každý už mal po krk tej dlhej zimy, každý sa tešil na príjemnejšie jarné či letné počasie. Ale najviac sa tešili asi slovenské odpadky, že si po dlhom čase prebijú svoju cestu na povrch a majestátne sa budú vystatovať svojimi všakovakými tvarmi a odórmi.

Už je to raz tak, zo stratou snehu čakáme, že objavíme krásu zelenej trávy. Len tej zelenej tráve niečo bráni k vyniknutiu - napr. fľaša od kofoly, nedojedená treska, nákupná taška, či blatník z esky. A tak to už raz bude asi aj pre niekoho normálne, a možno sa o tom začnú učiť aj deti v školách, že čo príde, keď zmizne sneh? No predsa plastyyyyy, taškyyyyy, fľaškyyyy a tak.

No čo, takí sme, netrápi nás, že si sami robíme bordel, z bývalej modrej planéty sa stáva úplne iná planéta a absolútne nás netrápi, čo generácie po nás, však my tu už nebudeme. A tak si pekne serkáme do vlastného hniezda. Neviem, možno chceme vyskúšať či zasadením fľaše nám nevypučia ďalšie malé pol litrové. Ale to mi príde asi tak, ako keď V podivuhodných dobrodružstvách vojaka Čonkina skúšali skrížiť paradajky so zemiakmi. Chceli získať zemiaky a paradajky naraz. Výsledkom bolo to, že rastlina mala podzemnú časť z paradajky a vrchnú časť zo zemiakov.

No a to som len na západnom Slovensku, ale keď sa presuniem do Tatier, tak bohužiaľ je to presne to isté. O odpadky sa tam môžete kľudne potkýnať a vyberať si, či vám je bližšia slovenská alebo americká kultúra. Obzvlášť sa veľmi dobre hádže z mostov, takže brehy riek vyzerajú priam unikátne a čo všetko je tam človek schopný hodiť je až na pováženie, či je to vlastne v ľudských silách.

Ale však jasné, na konci roka to zas prikryje sneh a je po probléme, tak načo to vlastne vyťahujem...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Na slovenskom politickom cintoríne je tlačenica. Ako vôbec začať?

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave.

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?