Krátka úvaha o rannom tichu 2

Autor: patrik horník | 1.4.2011 o 8:15 | Karma článku: 5,78 | Prečítané:  854x

Taakže, znovu idem do práce. Pre zmenu zase nie sám, ale pridá sa moja drahá polovička a moje drahé všetko - čiže náš skoro 16 mesačný drobec.  

Najväčšiu srandu mám z toho, ako sa zmení rola mojej manželky v aute. Po nastúpení Samka sa razom mení jej pozícia, len na akéhosi nadhadzovača, ktorý pomáha ústrednej postave deja vyniknúť. Všetečné otázky mojej manželky sa dnes rozplynuli ako dnešný nočný dážď a po aute sa rozliehajú zvuky typu uuuuuuuuuuuuuuuu, aaaaaaaaaaaaaa, babababababa, kokokokoko, a smiech a smiech a smiech.

Sme asi v polovici cesty, čo je asi 15 minút, keď si moja Katka neodpustí poznámku a vraví Samkovi, aby si dal pozor čo vraví a koľko vraví, lebo by ho mohlo stretnúť to, že o ňom bude blog ako o našej všetečnej maminke. Na to, ako na pokyn, Samko stíchne. Na necelé 2 minúty. A zas tu máme uuuuuuuuuuuu, aaaaaaaaaaaaaaa, baba, mama, tata, a buuuuu.

V tomto duchu vykladám moju rodinku a prajem im šťastnú návštevu doktora a pekný deň a poobede sa už môžem tešiť na ďalšie uuuuuuuuuu, aaaaaaaaa, kokoko...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?